CERASCREEN Test Vitamínu D odhadovaná cena: 54.95 EUR
CERASCREEN Test Vitamínu D odhadovaná cena: 54.95 EUR

CERASCREEN Test Vitamínu D odhadovaná cena: 54.95 EUR

55 

Test vitamínu D je jednoduchý domáci diagnostický test. Na základe jeho analýzy totiž odhalíte hladinu vitamínu D3 vo vašom tele. Súčasťou výsledku je aj personalizované odporúčanie, ktoré vám poradí, ako dosiahnuť optimálny príjem tohto pre organizmus kľúčového vitamínu.

Katalógové číslo: gymbeam-63865 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 54.95 EUR GymBeam

Test vitamínu D – jednoduchý domáci diagnostický test na zistenie hladiny vitamínu D3 v tele

Test vitamínu D je praktická diagnostická pomôcka na domáce použitie. Slúži na odhalenie koncentrácie vitamínu D3 v krvi a dokáže zistiť jeho nedostatok. Tento vitamín je dôležitý najmä pre správnu funkciu imunity, zdravé kosti, zuby a normálnu činnosť svalov. Má teda zásadný vplyv na celkové zdravie, a preto je kľúčové mať jeho dostatočnú hladinu v organizme. Medzi rizikové skupiny, ktorým hrozí nedostatok vitamínu D3, patria najmä vegetariáni, vegáni a starší ľudia.

Tento vitamín získavame hlavne vďaka slnečnému žiareniu. Z toho dôvodu môže chýbať ľuďom, ktorí netrávia veľa času vonku. To je typické hlavne pre obdobie od jesene do jari, keď slnko svieti menej hodín. Môže sa preto častejšie objaviť nízka hladina tejto živiny v tele.

Súčasťou výsledkov, ktoré po vyhodnotení testu obdržíte, je tiež personalizované odporúčanie. V ňom nájdete rady na mieru, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne množstvo vitamínu D3 v tele. Dozviete sa napríklad, ktoré potraviny, doplnky stravy a v akom množstve by vám s tým mohli pomôcť, ale aj ako si zdravú hladinu tohto vitamínu naďalej udržať.

Domáce diagnostické testy sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú nad ním získať väčšiu kontrolu. Na základe individuálneho odporúčania môžu zvýšiť príjem nenahraditeľných živín, ako je napríklad vitamín D3. Balenie testu a návod na použitie je len v anglickom jazyku.

Test vitamínu D a jeho výhody

 • je domáci diagnostický test vitamínu D
 • obsahuje set na odber vzorky v domácom prostredí
 • je užívateľsky priaznivý a jednoduchý na používanie
 • odhalí koncentráciu vitamínu D3 v krvi
 • dokáže zistiť nedostatok vitamínu D3 v organizme
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • poskytuje personalizované výživové odporúčanie
 • poradí, ktoré doplnky užívať pre optimálne množstvo vitamínu D3
 • odporučí, ako si udržať zdravú hladinu vitamínu D3
 • pomôže so zmenou životného štýlu
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie

Ako to funguje?

 1. Len čo vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si užívateľský účet v aplikácii my cerascreen alebo na webovom portáli výrobcu Cerascreen. Potom zaregistrujte test pomocou ID, ktoré je uvedené na jeho aktivačnej karte. V aplikácii na vás čaká tiež niekoľko krátkych otázok, ktoré sú dôležité pre vytvorenie osobného odporúčania.
 2. Následne odoberte pomocou testovacej sady niekoľko kvapiek krvi zo špičky vášho prsta. Potom vzorku podľa návodu zabaľte a vložte do priloženej predplatenej spiatočnej obálky, ktorú zadarmo zašlite do laboratória, ktorého adresa je na obálke už vyplnená. Neposielajte prosím obálku späť k nám.
 3. V akreditovanom laboratóriu prebehne odborná analýza vašej vzorky.
 4. Hneď ako bude vaša vzorka vyhodnotená, obdržíte výsledky prostredníctvom aplikácie my cerascreen alebo po prihlásení do vášho online zákazníckeho účtu na stránkach výrobcu. Personalizovaný prehľad výsledkov a odporúčanie si potom môžete zobraziť vo vašom smartfóne či počítači alebo si ich môžete vytlačiť.

V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že vzorku, ktorú ste poslali do laboratória, nie je možné analyzovať. Ak dostanete toto oznámenie od nášho partnera Cerascreen (e-mailom), v každom prípade najskôr kontaktujte zákaznícky servis GymBeam a dohodnite si doručenie novej súpravy (zdarma).