C.P. Sports Profi Fitness opasok čierny  M odhadovaná cena: 22.95 EUR
C.P. Sports Profi Fitness opasok čierny M odhadovaná cena: 22.95 EUR

C.P. Sports Profi Fitness opasok čierny M odhadovaná cena: 22.95 EUR

23 

Profi fitness opasok s nastaviteľnou veľkosťou pomôže všetkým silovým športovcom, ktorí chcú spevniť bedrá pri zdvíhaní maximálnej záťaže. Vďaka pevnému suchému zipsu si ho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Je veľmi odolný a pohodlný. V krížovej oblasti má stabilizačné chrániče, ktoré zaisťujú spoľahlivú oporu pre stred tela. Je tak ideálny pre ženy aj mužov, ktorí chcú zlepšovať svoje maximálky.

Katalógové číslo: gymbeam-56851 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 22.95 EUR GymBeam

Profi fitness opasok so stabilizačným chráničom v krížovej oblasti chrbtice poskytuje spoľahlivú oporu a pomáha spevniť stred tela

Profi fitness opasok by nemal chýbať vo výbave silových športovkýň a športovcov, ktoré chcú prekonávať svoje limity a zdolávať nové maximálky. V krížovej oblasti má stabilizačné chrániče, ktoré zaisťujú ešte väčšiu oporu a spevnenie stredu tela. K tomu prispieva aj použitý pevný materiál. Pri každej sérii tak budete mať istotu, že vás opasok podrží, zafixuje a vy budete schopní zdvihnúť zase o niečo väčšiu záťaž.

Opasok je vybavený extra pevným suchým zipsom, ktorý udrží aj vysokú záťaž bez toho, aby sa rozlepil. Navyše slúži na to, aby ste si mohli obvod opasku prispôsobiť podľa potreby na mieru vášmu telu. Nemusíte mať teda strach, že bude príliš veľký alebo naopak malý. Veľkou výhodou je aj jeho premakané prevedenie. Je vyrobený zo 100 % nylonu, ktorý je pohodlný a ľahko sa udržiava. Opasok vám tak bude robiť spoločnosť na mnohých tréningoch a vždy pomôže k tým najlepším výsledkom.

Profi fitness opasok a jeho výhody

  • opasok s pevným suchým zipsom
  • má nastaviteľný obvod
  • šírka v zadnej oblasti je cca 13,5 cm
  • je z pevného a odolného materiálu
  • v krížovej oblasti má stabilizačné chrániče
  • na tele je maximálne príjemný
  • spevní stred tela pri zdvíhaní ťažkých váh
  • je ľahký
  • je vhodný pre mužov aj ženy

Materiál

100 % nylon

Tabuľka veľkostí

Veľkosť XS S M L XL
Obvod pása 67-77 cm 77-87 cm 87-97 cm 97-110 cm 110-120 cm

Upozornenie

Správnu veľkosť je možné určiť odmeraním obvodu pása presne vo výške pupka.