BSN True Mass 1200 4800 g jahoda odhadovaná cena: 63.95 EUR
BSN True Mass 1200 4800 g jahoda odhadovaná cena: 63.95 EUR

BSN True Mass 1200 4800 g jahoda odhadovaná cena: 63.95 EUR

64 

True Mass je zmes komplexných sacharidov doplnená o bielkoviny a tuky. Ocení ho každý, kto chce zvýšiť svoj energetický príjem a nabrať svalovú hmotu. V jednej dávke obsahuje vyše 1200 kcal v závislosti od príchuti. Vďaka tomu dokáže efektívne prispieť k pokrytiu vysokého výdaju energie. Okrem toho sa pýši lahodnou chuťou a vzhľadom na vysokú kalorickú hodnotu môže poslúžiť aj ako náhrada jedného jedla v čase, kedy nestíhate jesť.

Katalógové číslo: gymbeam-4986 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 63.95 EUR GymBeam

True Mass – komplexná zmes sacharidov, bielkovín a tukov určená pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj energetický príjem a nabrať svaly

True Mass je komplexná zmes živín v podobe kvalitných sacharidov, bielkovín a tukov, určená každému, kto chce nabrať svaly. V jednej dávke ukrýva vyše 1200 kcal v závislosti na príchuti. Dokáže tak efektívne prispieť k pokrytiu vysokého výdaju energie. Vo výsledku ho tak ocení každý, kto usiluje o zvýšenie svojho energetického príjmu alebo naberanie svalovej hmoty. Je ideálny pre ľudí typu hardgainers, ktorí priberajú na váhe len veľmi pomaly. Ale aj pre rôznych silových cvičencov a športovcov, ktorí na svojich tréningoch vydávajú obrovské množstvo energie.

Zloženie True Mass je postavené prevažne na sacharidoch, z ktorých vyniká maltodextrín. Ten je známy svojou rýchlou vstrebateľnosťou, vďaka čomu dokáže takmer okamžite doplniť hladinu chýbajúcej energie, čo sa hodí napríklad po tréningu. Hlavne v prípadoch, kedy vás čaká ďalšia tréningová jednotka v priebehu dňa. Vysoký obsah sacharidov dopĺňajú tiež rýchlo a pomaly vstrebateľné bielkoviny z rôznych zdrojov pre podporu rastu a udržania svalov. Samotné zloženie je navyše obohatené o ďalšie mikroživiny a je zdrojom vlákniny, ktorá je prospešná pre zdravé trávenie. Gainer True Mass je tak vo výsledku komplexná zmes s lahodnou chuťou, ktorá v závislosti od vašich cieľov môže pomôcť pokryť vysoký energetický výdaj, zvýšiť energetický príjem a podporiť tak rast svalov.

True Mass a jeho výhody

  • je komplexná zmes živín s vysokým obsahom sacharidov, bielkovín tukov
  • v jednej dávke ukrýva vyše 1200 kcal a 50 g bielkovín v závislosti od príchute
  • prispieva k pokrytiu vysokého výdaju energie
  • pomôže zvýšiť kalorický príjem
  • podporuje rast a udržanie svalov
  • obsahuje maltodextrín, ktorý patrí medzi rýchlo vstrebateľné sacharidy
  • obsahuje vlákninu prospešnú pre zdravé trávenie
  • má lahodnú chuť

Zloženie

Príchuť jahoda: maltodextrín, MLIEČNE bielkoviny (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát, micelárny kazeín, srvátkový proteínový hydrolyzát, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín), OVSENÁ múka [LEPOK], sušený slnečnicový olej [MLIEKO], polydextróza, arómy [MLIEKO], sušené triglyceridy so stredne dlhým reťazcom [MLIEKO], farbivo (červená repa), zahusťovadlá (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, guarová guma, arabská guma), sladidlá (acesulfám draselný, sukralóza), VAJEČNÝ albumín, hydrolyzovaná PŠENIČNÁ bielkovina [LEPOK].

Príchuť vanilka: maltodextrín, maltodextrín, MLIEČNE bielkoviny (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát, micelárny kazeín, srvátkový proteínový hydrolyzát, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín), OVSENÁ múka [LEPOK], sušený slnečnicový olej [MLIEKO], aróma [MLIEKO], polydextróza, sušené triglyceridy so stredne dlhým reťazcom [MLIEKO], zahusťovadlá (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, guarová guma, arabská guma), sladidlá (acesulfám draselný, sukralóza), VAJEČNÝ albumín, hydrolyzovaná PŠENIČNÁ bielkovina [LEPOK].

Príchuť čokoláda: maltodextrín, maltodextrín, MLIEČNE bielkoviny (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát, micelárny kazeín, srvátkový proteínový hydrolyzát, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín), OVSENÁ múka [LEPOK], sušený slnečnicový olej [MLIEKO], kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, aróma [MLIEKO], polydextróza, sušené triglyceridy so stredne dlhým reťazcom [MLIEKO], zahusťovadlá (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, guarová guma, arabská guma), sladidlá (acesulfám draselný, sukralóza), VAJEČNÝ albumín, hydrolyzovaná PŠENIČNÁ bielkovina [LEPOK].

Dávkovanie

2 vrchovaté odmerky (320 g) rozmiešajte v 470 ml studenej vody. Množstvo si prispôsobte podľa požadovanej chuti.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda) 100 g 2 odmerky (315 g)
Energetická hodnota 1672 kj / 400 kcal 5268 kJ / 1259 kcal
Tuky 5,7 g 18 g
z toho nasýtené kyseliny 1,6 g 4,9 g
Sacharidy 68 g 216 g
z toho cukry 6,2 g 20 g
Vláknina 4,1 g 13 g
Bielkoviny 17 g 52 g
Soľ 0,30 g 0,93 g

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka) 100 g 2 odmerky (315 g)
Energetická hodnota 1608 kj / 384 kcal 5064 kJ / 1210 kcal
Tuky 5,2 g 16 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4 g 4,4 g
Sacharidy 66 g 209 g
z toho cukry 5 g 16 g
Vláknina 3,7 g 12 g
Bielkoviny 16 g 50 g
Soľ 0,25 g 0,80 g

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda) 100 g 2 odmerky (314 g)
Energetická hodnota 1661kj / 397 kcal 5317 kJ / 1271 kcal
Tuky 5,7 g 18 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,7 g 5,5 g
Sacharidy 68 g 216 g
z toho cukry 5,6 g 18 g
Vláknina 3,7 g 12 g
Bielkoviny 17 g 53 g
Soľ 0,28 g 0,91 g

Upozornenie

Konzumujte ako súčasť zdravej stravy v kombinácii s cvičením. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, vajcia, pšenicu, lepok a sóju (lecitín). Vyrábané v podniku, ktorý tiež spracúva orechy. Môže obsahovať orechy a arašidy. Alergény sú uvedené tučným písmom.