BSN NO Xplode VASO 420 g tropical odhadovaná cena: 29.95 EUR
BSN NO Xplode VASO 420 g tropical odhadovaná cena: 29.95 EUR

BSN NO Xplode VASO 420 g tropical odhadovaná cena: 29.95 EUR

30 

N.O.-⁠Xplode VASO je komplexná predtréningovka na maximálne napumpovanie svalov. Obsahuje množstvo funkčných látok na čele s l-citrulínom a l-arginínom. Z nich sa v tele tvorí oxid dusnatý (NO), ktorý sa zapája do procesov súvisiacich s prekrvením organizmu vrátane svalov. V zložení však nechýba ani kofeín, ktorý vám dodá potrebnú vzpruhu. Aj vďaka rastlinným extraktom z manga a kolového orecha vás skvele pripraví na športovú záťaž.

Katalógové číslo: gymbeam-80506 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 29.95 EUR GymBeam

N.O.-⁠Xplode VASO – funkčná predtréningovka s obsahom 13 aktívnych látok na maximálne napumpovanie svalov

N.O.-⁠Xplode VASO je komplexný preworkout, ktorý vás spoľahlivo nabudí a pripraví na tréning. Obsahuje množstvo funkčných látok na čele s aminokyselinami l-citrulínom a l-arginínom. Z nich sa v tele tvorí oxid dusnatý (NO), ktorý má vplyv na prekrvenie organizmu (rozšírenie ciev). Vďaka tomu sa k pracujúcim svalom môže dostať viac živín a kyslíka. Zvýšené prúdenie krvi vo svaloch však môžete pozorovať aj na ich objemnejšom a napumpovanejšom vzhľade. 

 

Tento nakopávač vás spoľahlivo pripraví na záťaž aj vďaka účinnému množstvu kofeínu. Ten patrí k najobľúbenejším stimulantom, ktoré vás povzbudia a dodajú vám väčšie nadšenie, chuť a motiváciu k tréningu. Pre postupný nástup účinkov kofeínu je zloženie obohatené aj o l-theanín získaný z listov čajovníka čínskeho (Camellia sinensis). Chýbať nesmie ani beta-alanín, ktorý je ďalšou obľúbenou súčasťou predtréningoviek. V tele sa z neho tvorí karnozín, ktorý sa zapája do metabolizmu kyseliny mliečnej vo svaloch. To vám umožní trénovať dlhšie a s väčšou intenzitou. 

 

Pre maximálnu účinnosť je tento NO booster obohatený aj o funkčné rastlinné extrakty. Prvý pochádza z manga v podobe patentovaného výťažku Zynamite®. Ten sa spája s udržaním pozornosti i fyzického výkonu. Svoju funkciu má však v produkte aj extrakt z kolového orecha (Cola nitida) a alpínie liečivej (Alpinia officinarum Hance). Skvele ich dopĺňa aj trans-resveratrol, ktorý patrí medzi antioxidanty rovnako ako vitamín C. Ten prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý môže vzniknúť počas náročnej fyzickej záťaže. Okrem toho podporuje správnu funkciu imunity. 

 

N.O.-⁠Xplode VASO vám pomôže doplniť aj vitamíny B3 (niacín) a B12 (kobalamín), ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Nielen pri fyzickej aktivite navyše oceníte, že pomáhajú zaisťovať správnu látkovú premenu, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Vďaka komplexnému zloženiu ho pred tréningom využijú siloví, ako aj vytrvalostní športovci.

 

N.O.-⁠Xplode VASO a jeho výhody

 • komplexný NO preworkout
 • obsahuje l-citrulín a l-arginín, z ktorých sa tvorí oxid dusnatý (NO)
 • je zdrojom vitamínov B3, B12 a C
 • je obohatený o patentovaný výťažok z manga Zynamite®
 • obsahuje kofeín, l-theanín a beta-alanín
 • je doplnený o extrakt z kolového orecha a alpínie liečivej
 • obsahuje trans-resveratrol
 • podporuje správnu funkciu imunity
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje normálny energetický metabolizmus
 • pomôže s napumpovaním svalov pred tréningom 
 • vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov

 

Zloženie

Príchuť Ovocný punč: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (L(+)-kyselina vínna, kyselina citrónová), L-arginín, aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), farbivo (červená repa), Zynamite®+ extrakt z manga (Mangifera indica, list), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), alpínia liečivá (Alpinia officinarum Hance, koreň), bitartát cholínu, inulín, kofeín, extrakt z kolového orecha (Cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, výťažok z listov čajovníka (Camellia sinensis ) (štandardizovaný na 40 % L-theanínu), trans-resveratrol, nikotínamid, kyanokobalamín.

Príchuť Citrón-limetka: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (L(+)-kyselina vínna, kyselina citrónová), L-arginín, aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), inulín, Zynamite®+ extrakt z manga (Mangifera indica, list), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), alpínia liečivá (Alpinia officinarum Hance, koreň), bitartát cholínu, kofeín, extrakt z kolového orecha (Cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, výťažok z listov čajovníka (Camellia sinensis ) (štandardizovaný na 40 % L-theanínu), trans-resveratrol, sušená spirulina, nikotínamid, kyanokobalamín.

Príchuť Tropical: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (L(+)-kyselina vínna, kyselina citrónová), L-arginín, aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), inulín, Zynamite®+ extrakt z manga (Mangifera indica, list), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), alpínia liečivá (Alpinia officinarum Hance, koreň), bitartát cholínu, kofeín, extrakt z kolového orecha (Cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, výťažok z listov čajovníka (Camellia sinensis ) (štandardizovaný na 40 % L-theanínu), trans-resveratrol, nikotínamid, kyanokobalamín.

        

Dávkovanie

Rozmiešajte 21 g (2 zarovnané odmerky) v 400 ml studenej vody. Užívajte 1x denne 15 až 30 minút pred tréningom. 

 

      

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty (všetky príchute) 1 porcia (21 g)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 79 mg
Vitamín B3 (niacín) 17 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 7,4 µg
L-citrulín 8,1 g
Beta-alanín 3,2 g
L-arginín 2,0 mg
Zynamite® – extrakt z manga (Mangifera indica) 366 mg
Choline Bitartrate 200 mg
Kofeín 200 mg
Galangal (Alpinia officinarum Hance) 200 mg
Trans-resveratrol 100 mg
Výťažok z kolového orecha (Cola nitida) 100 mg
L-teanín 40 mg

         

Upozornenie

Obsahuje kofeín (200 mg/1 dávka). Neodporúča sa deťom ani tehotným ženám. Tento produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosah detí. Osoby užívajúce lieky by mali produkt užívať len po konzultácii s lekárom. 

Alergény: Môže obsahovať mlieko, lepok, vajcia, sóju, orechy a arašidy.