BSN N.O.-Xplode Legendary Pre-workout 650 g red rush odhadovaná cena: 36.95 EUR
BSN N.O.-Xplode Legendary Pre-workout 650 g red rush odhadovaná cena: 36.95 EUR

BSN N.O.-Xplode Legendary Pre-workout 650 g red rush odhadovaná cena: 36.95 EUR

37 

N.O.-Xplode Legendary Pre-workout je komplexná predtréningovka pre všetkých silových a vytrvalostných športovcov, ktorí chcú zlepšiť a predĺžiť svoj výkon. Obsahuje stimulant kofeín, beta-alanín, citrulín malát a ďalšie účinné zložky pre tie najlepšie výsledky. Dostaňte zo seba maximum!

Katalógové číslo: gymbeam-59161 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 36.95 EUR GymBeam

N.O.-Xplode Legendary Pre-workout – účinná zmes pre povzbudenie a maximálny výkon pri každom tréningu

N.O.-Xplode Legendary Pre-workout si zamilujú všetci siloví aj vytrvalostní športovci, ktorí túžia po tých najlepších výsledkoch. Obsahuje komplex látok, ktoré spoločne vytvárajú účinnú predtréningovú zmes. Na jej čele stojí stimulant kofeín, ktorý vás dokáže fyzicky aj psychicky povzbudiť. Na tréning či súťaž tak budete prichádzať s pocitom, že do výkonu dáte všetko a víťazstvo je už vaše. K tomu prispeje aj ďalší pomocník menom citrulín. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá podporuje produkciu oxidu dusnatého. Tým môže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín a kyslíka pracujúcim svalom. Tento účinok sa potom môže prejaviť pozitívne na náraste vašej výkonnosti. Svoju úlohu má však aj beta alanín. Ten sa podieľa na vytváraní karnozínu, ktorý funguje ako taký „upratovač“. Dokáže totiž znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej, čo zase môže pomôcť znížiť únavu a predĺžiť športový výkon.

V zložení nájdete však aj vybrané vitamíny, ako je napríklad vitamín C. Ten má vplyv na správnu funkciu kostí, nervového systému a taktiež pomáha s optimálnym fungovaním imunity počas intenzívnej námahy. Obsiahnutý vitamín B3 (niacín) potom zase prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Svoju úlohu plní aj zinok. Ten má vplyv na kognitívne funkcie, ako je sústredenosť či rýchlosť reakcií. Rovnako tak prispieva aj k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, čo ocenia najmä silovo cvičiaci športovci.

Ďalšou obsiahnutou zložkou je potom cholín bitartrát. Ten sa radí medzi nootropiká, čo sú látky používané za účelom podporiť mozgovú funkciu, koncentráciu a psychický výkon. Svoju úlohu plnia však aj obsiahnuté adaptogény Rhodiola rosea a ženšen. Tie sú všeobecne používané na zvyšovanie odolnosti organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom. V zložení nechýbajú ani bioflavonoidy z grepu, ktorý vyniká svojim obsahom zdraviu prospešných látok.

Poslednou dôležitou zložkou je potom piperín. Ide o extrakt z čierneho korenia, ktorý sa pridáva za účelom zvýšenia vstrebateľnosti jednotlivých zložiek. Pokiaľ teda hľadáte predtréningovku, ktorá vás nabudí, podporí váš výkon a zároveň z nej dokážete získať maximum prospešných látok, tak je N.O.-Xplode Legendary Pre-workout skvelou voľbou.

N.O.-Xplode Legendary Pre-workout a jeho výhody

  • komplexná predtréningovka pre silových i vytrvalostných športovcov
  • obsahuje kofeín, citrulín, beta-alanín, vitamíny a ďalšie účinné látky
  • nabudí pred výkonom
  • pomáha s prísunom kyslíka a ďalších živín do svalov
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • ovplyvňuje kognitívne funkcie
  • je dobre vstrebateľný
  • má osviežujúcu príchuť

Zloženie

Príchuť red rush: L-Citrulín, beta-alanín, kyseliny (kyselina L (+) – vínna, kyselina citrónová), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), príchute, kofeín, kyselina L-askorbová, Rhodiola rosea L. (extrakt z koreňa), inulín, farbivá (červená repa, beta-karotén), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), cholín bitartrát, Panax notoginseng (extrakt z koreňa), extrakt z grapefruitových bioflavonoidov (Citrus paradisi, plod), nikotínamid oxid zinočnatý, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod).

Príchuť green burst: L-Citrulín, beta-alanín, kyseliny (kyselina L(+) – vínna, kyselina citrónová), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), príchute, kofeín, kyselina L-askorbová, Rhodiola rosea L. (extrakt z koreňa), inulín, sladidlá (sukralóza, acesulfam K), cholín bitartrát, Panax notoginseng (extrakt z koreňa), extrakt z grapefruitových bioflavonoidov (Citrus paradisi, plod), nikotínamid, farbivo (kurkumín), oxid zinočnatý, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod), spirulina (prášok).

Príchuť purple power: L-Citrulín, beta-alanín, kyseliny (kyselina L (+) – vínna, kyselina citrónová), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), príchute, kofeín, kyselina L-askorbová, Rhodiola rosea L. (extrakt z koreňa), inulín, farbivo (červená repa), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), cholín bitartrát, Panax notoginseng (extrakt z koreňa), extrakt z grapefruitových bioflavonoidov (Citrus paradisi, plod), nikotínamid, spirulina (prášok), oxid zinočnatý, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod).

Dávkovanie

Zmiešajte 13 g prášku (cca 1 odmerka/3 lyžice) s 200 ml studenej vody a užite 20-30 minút pred tréningom. Užívajte 1 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (všetky príchute) 1 dávka (13 g)
Vitamín C 80 mg
Niacín 32 mg
Zinok 10 mg
Citrulín 6 g
Beta-alanín 3,2 g
Kofeín 200 mg
Rhodiola rosea L. 200 mg
Cholín bitartrát 50 mg
Panax notoginseng 50 mg
Grapefruitové bioflavonoidy 50 mg
Piperín 5 mg

Upozornenie

Obsahuje kofeín (200 mg/1 dávka). Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.

Alergény: Môže obsahovať mlieko, lepok, vajcia, sóju, orechy a arašidy.