BeastPink Športová taška Sling Hyper Olivine odhadovaná cena: 29.95 EUR
BeastPink Športová taška Sling Hyper Olivine odhadovaná cena: 29.95 EUR

BeastPink Športová taška Sling Hyper Olivine odhadovaná cena: 29.95 EUR

30 

Športová taška Sling Hyper je dizajnový kúsok s objemom 24 litrov, do ktorého zbalíte všetky nevyhnutné veci na cvičenie. Vďaka nastaviteľnému popruhu a dvom stiahnuteľným šnúrkam si môžete jej veľkosť prispôsobiť svojim potrebám. Vezmite si ju so sebou do fitka, na jogu, plávanie či iné obľúbené športy.

Katalógové číslo: gymbeam-84586 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 29.95 EUR GymBeam

Športová taška Sling Hyper je štýlový kúsok, do ktorého sa zmestia všetky nevyhnutné veci na silový tréning vo fitku, lekciu jogy či iné obľúbené športové aktivity

Športová taška Sling Hyper je štýlový doplnok, ktorý spestrí každý športový outfit. Zamilujete si ju najmä ako tašku do fitka, do ktorej sa vďaka jej veľkému ukladaciemu priestoru s objemom 24 litrov zmestia všetky nevyhnutné veci na cvičenie. Navyše má vnútorné vrecko bez zipsu, ktoré je skvelé na uloženie drobností.

Samozrejmosťou je nastaviteľný popruh, ktorého dĺžku si môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Taška je pritom na dvoch miestach doplnená stiahnuteľnými šnúrkami, a tak si môžete prispôsobiť jej tvar a objem svojim predstavám.

Športová taška Sling Hyper je tak praktickým a dizajnovým kúskom, vďaka ktorému bude cesta na tréning radosťou. Záleží len na vás, či si do nej zbalíte výbavu na silový tréning v posilňovni, plávanie, jogu či vaše obľúbené sálové lekcie. Nestratí sa pritom ani medzi cestovnými taškami a pokojne vás tak môže sprevádzať napríklad aj pri víkendových výletoch.

Staňte sa súčasťou BeastPink komunity a prebuďte v sebe sebavedomie a odvahu na sebe pracovať.

Športová taška Sling Hyper Olivine - BeastPink

Športová taška Sling Hyper a jej výhody

  • je štýlová taška nielen do fitka
  • má veľký ukladací priestor v objeme 24 litrov
  • má vnútorné vrecko bez zipsu
  • má nastaviteľný popruh
  • je doplnená dvomi stiahnuteľnými šnúrkami
  • hodí sa na zbalenie vecí do fitka, beh, plávanie či jogu
  • je vhodná aj ako cestovná taška

Materiál

Bavlna 50 %, nylon 50 %

Rozmery

Rozmery
Dĺžka 58 cm
Šírka 23 cm
Výška 18 cm
Objem 24 l