BeastPink Pink Beauty 90 kaps. odhadovaná cena: 14.95 EUR
BeastPink Pink Beauty 90 kaps. odhadovaná cena: 14.95 EUR

BeastPink Pink Beauty 90 kaps. odhadovaná cena: 14.95 EUR

15 

Pink Beauty je jedinečný komplex vytvorený na mieru ženám, ktoré chcú podporiť svoju krásu. Obsahuje vitamíny, minerálne látky a ďalšie účinné zložky, ktoré môžu pomôcť zlepšiť kvalitu vlasov, nechtov a pleti. Takisto dokáže chrániť bunky pred oxidačným stresom a ich predčasným starnutím.

Katalógové číslo: gymbeam-62809 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 14.95 EUR GymBeam

Pink Beauty – účinný komplex na podporu zdravých vlasov, pokožky, nechtov a ženskej krásy

Pink Beauty je unikátny doplnok určený všetkým ženám, ktoré chcú urobiť maximum pre svoju krásu. Komplex totiž obsahuje niekoľko účinných rastlinných výťažkov, vitamínov, minerálnych látok a ďalších zložiek, ktoré plnia dôležité funkcie v celom organizme. Začať môžeme napríklad s kyselinou hyalurónovou, ktorá udržiava vodu v bunkových tkanivách, a tak zvyšuje ich hydratáciu a elasticitu. Pokožka môže takto vyzerať sviežejšie, zdravšie a mladistvejšie. S tým ide ruka v ruke vitamín E, ktorý funguje ako antioxidant. Vďaka tomu môže pomôcť chrániť bunky pred oxidačným stresom a ich predčasným starnutím. Podobné schopnosti má aj obsiahnutý koenzým Q10. Ten sa navyše podieľa na tvorbe energie vo forme ATP, ktorá je dôležitá pre správne fungovanie všetkých procesov v organizme.

Samozrejme, v Pink Beauty majú svoju úlohu aj ďalšie vitamíny. Napríklad vitamíny A, B2, B3 a B7 vplývajú na udržanie zdravých slizníc a pokožky. Vďaka tomu môžu priamo ovplyvniť váš vzhľad. Samotný vitamín B7 má vplyv na vzhľad vlasov, vitamín A zase ovplyvňuje imunitu a je dôležitý pre udržanie dobrého zraku. Obsiahnuté vitamíny B2 a B3 môžu pomôcť znížiť únavu a vyčerpanie. Aj to, že sa cítite lepšie, sa môže v konečnom dôsledku prejaviť menej unaveným vzhľadom. V zložení, samozrejme, nájdeme tiež starostlivo vybrané minerálne látky. Za atraktívne sfarbenie pokožky vďačíme kožnému farbivu melanín. Pre jeho tvorbu procesom melanogenézy je dôležitý dostatočný príjem medi, ktorá je v Pink Beauty rovnako prítomná. Zdravú pigmentáciu pokožky a vlasov preto ocenia najmä ženy usilujúce sa o ich prirodzené tóny. Zinok má, okrem iného, vplyv na zdravie nechtov, pokožky, vlasov a takisto aj na dobrý zrak.

Pink Beauty obsahuje, samozrejme, účinné rastlinné výťažky, ktoré taktiež plnia množstvo funkcií v tele. Napríklad extrakt z olivových listov (Olea europaea) obsahuje fenoly, ako je oleuropeín, ktorý sa dáva do súvislosti so zdravím a s kvalitou pokožky. Nechýba však ani chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), ktorá prirodzene obsahuje jód. Ten vplýva na udržanie zdravej pokožky. Extrakt z pupočníka ázijského (Gotu kola) môže zase podporiť regeneráciu kože.

Posledným rastlinným extraktom je výťažok z hroznových jadier (Vitis vinifera). Ten vyniká predovšetkým svojím obsahom proantokyanidínov alebo trieslovín, ktoré v tele pomáhajú s bojom proti oxidačnému stresu a voľným radikálom.

Ako samotné zloženie našepkáva, ide o funkčný komplex nabitý účinnými látkami, ktoré môžu podporiť zdravý vzhľad vlasov, pokožky, nechtov a podporiť celkové zdravie organizmu. Je preto nevyhnutnou výbavou všetkých žien, ktoré sa chcú maximálne starať o svoj vzhľad, a podčiarknuť tak svoju vonkajšiu krásu.

Pink Beauty - BeastPink

Pink Beauty a jeho výhody

  • komplexný doplnok na podporu zdravého vzhľadu vlasov, nechtov a pokožky
  • podporuje celkové zdravie organizmu
  • vplýva na pigmentáciu vlasov a pleti
  • podporuje hydratáciu a mladistvý vzhľad pokožky
  • je spájaný s vplyvom na regeneráciu kože
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • podporuje ženskú krásu
  • je vo forme praktických kapsúl

Zloženie

Extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus) (0,1 % jód), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z olivových listov (Olea europaea) (10 % oleuropeín), hyaluronát sodný, vitamín E (D-alfa toko kola extrakt (Centella asiatica), bisglycinát zinočnatý, vitamín B3 (nikotínamid), koenzým Q10, extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (90 % polyfenoly), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B7 (D-biotín), vitamín B2 (riboflavín), bisglycinát meďnatý, vitamín A (retinol), kapsula (želatína, farbivá: E124*, E127, E102*).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus) 300 mg
– Jód 300 µg 200 %
Extrakt z olivových listov (Olea europaea) 200 mg
– Oleuropeín 20 mg
Gotu kola extrakt (Centella asiatica) 60 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) 40 mg
– Polyfenoly 36 mg
Kyselina hyalurónová 80 mg
Koenzým Q10 40 mg
Vitamín A 600 µg 75 %
Vitamín E 36 mg 300 %
Vitamín B2 4,2 mg 300 %
Vitamín B3 48 mg 300 %
Vitamín B7 150 µg 300 %
Zinok 15 mg 150 %
Meď 1 mg 100 %

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.