BeastPink Mini športový uterák Pink odhadovaná cena: 7.95 EUR
BeastPink Mini športový uterák Pink odhadovaná cena: 7.95 EUR

BeastPink Mini športový uterák Pink odhadovaná cena: 7.95 EUR

Mini športový uterák je efektívny pomocník do fitka, na šport či domáce cvičenie. Obsahuje polyester a prímes polyamidu, vďaka ktorej dokáže veľmi rýchlo uschnúť a absorbovať pritom len málo vlhkosti. Podrží vás tak aj počas najnáročnejších tréningov, pri ktorých ho nepremočíte ako klasické uteráky.

Katalógové číslo: gymbeam-84061 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Mini športový uterák – pomocník do fitka, na šport či domáce cvičenie, ktorý veľmi rýchlo schne a podrží vás aj počas najnáročnejších tréningov

Mini športový uterák má minimalistický dizajn, ktorý zdobí logo BeastPink. Je vyrobený zo zmesi polyesteru a polyamidu, vďaka čomu ponúka výborné vlastnosti. Je dostatočne pružný, odolný a má dlhú životnosť. Navyše dokáže veľmi rýchlo uschnúť a absorbovať pritom len málo vlhkosti. Podrží vás tak aj počas najnáročnejších tréningov, pri ktorých ho od potu nepremočíte ako klasické uteráky.

Ide tak o nevyhnutnú pomôcku do fitka, ktorú však oceníte aj počas domáceho tréningu či iných športových aktivít. Zároveň poslúži aj ako podložka pri rôznych cvikoch, prípadne si ho môžete dať vo fitku pod seba, aby ste neobťažovali ostatných ľudí a nenechali po sebe spotené použité náčinie. Jeho súčasťou je navyše gumička, vďaka ktorej ho rýchlo zrolujete a vezmete so sebou kamkoľvek. Je tak veľmi skladný a šetrí miesto.

Mini športový uterák Pink - BeastPink

Mini športový uterák a jeho výhody

  • je pomôcka do fitka, na šport či domáci tréning
  • je vyrobený z polyesteru a polyamidu
  • veľmi rýchlo schne a absorbuje len málo vlhkosti
  • je dostatočne pružný, odolný a má dlhú životnosť
  • podrží vás aj počas najnáročnejších tréningov
  • poslúži aj ako podložka
  • vďaka gumičke sa dá rýchlo zrolovať, je veľmi skladný a šetrí miesto
  • má minimalistický dizajn s logom BeastPink

Materiál

88% polyester, 12% polyamid

Rozmer

50 cm x 90 cm