BeastPink Ľadvinka Spectra Waist Pack odhadovaná cena: 12.95 EUR
BeastPink Ľadvinka Spectra Waist Pack odhadovaná cena: 12.95 EUR

BeastPink Ľadvinka Spectra Waist Pack odhadovaná cena: 12.95 EUR

13 

Ľadvinka Spectra Waist Pack je určená na beh, vytrvalostný tréning, turistiku, rýchlu chôdzu alebo bežnú prechádzku. Bezpečne do nej uložíte všetky svoje drobnosti, ako je mobilný telefón, peňaženka alebo kľúče, ktoré budú chránené bezpečným zipsom. Nastaviteľný bedrový popruh so zapínaním na pracku ponúka bezpečné a prispôsobiteľné nosenie.

Katalógové číslo: gymbeam-84556 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

Ľadvinka Spectra Waist Pack má dostatok priestoru na bezpečné uloženie vašich vecí a bezpečné uchytenie pri behu, vytrvalostnom tréningu, turistike alebo bežnej prechádzke

Ľadvinka Spectra Waist Pack uchová vaše veci v bezpečí a umožní vám sústrediť sa len na váš výkon. Je vybavený nastaviteľným elastickým bedrovým pásom so zapínaním na pracku, ktorý poskytuje bezpečné a prispôsobiteľné nosenie. Skryté vrecko na zips ponúkne dostatok priestoru na uloženie telefónu, občianskeho preukazu alebo kreditnej karty, peňazí, slúchadiel alebo iných drobností.

Ľadvinka je vyrobená z odolného materiálu, je ľahká a poskytuje dlhú životnosť, pretože si zachováva svoje vlastnosti aj po dlhodobom pravidelnom používaní. Udrží vaše veci v suchu a ochráni ich pred ľahkým dažďom. V neposlednom rade kovový dizajn, ktorý mení farbu, z neho robí štýlový a funkčný doplnok vo vašom šatníku, ktorý príjemne pozdvihne váš outfit. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je ľadvinka Spectra Waist Pack ideálnou voľbou na behanie, jazdu na kolieskových korčuliach, korčuľovanie, rýchlu chôdzu alebo aj bežné nosenie.

Spectra Waist Pack - BeastPink

Ľadvinka Spectra Waist Pack a jej výhody

  • nastaviteľná elastická ľadvinka s prackou
  • dá sa prispôsobiť na bezpečné nosenie
  • obsahuje skryté vrecko na zips
  • je ľahká a odolná
  • pýši sa kovovým dizajnom
  • ideálna na beh, turistiku, rýchlu chôdzu alebo bežnú prechádzku

Materiál

Polyester

Rozmery

Rozmery
Dĺžka 38 cm
Šírka 4 cm