BeastPink Glowy Hair 90 kaps. odhadovaná cena: 12.95 EUR
BeastPink Glowy Hair 90 kaps. odhadovaná cena: 12.95 EUR

BeastPink Glowy Hair 90 kaps. odhadovaná cena: 12.95 EUR

13 

Glowy hair je unikátny komplex pre ženy, ktoré chcú mať pevné a lesklé vlasy bez sklonov k vypadávaniu. V zložení nájdete prírodné výťažky, antioxidanty a vitamíny, ako je napríklad biotín (vitamín B7). Ten je okrem iného dôležitý na udržanie zdravej pokožky i vlasov. Glowy hair by tak nemal chýbať vo výbave všetkým ženám, ktoré chcú podporiť svoju fyzickú krásu.

Katalógové číslo: gymbeam-62836 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

Glowy hair je komplexný produkt pre ženy, ktoré túžia po žiarivých a pevných vlasoch bez sklonov k vypadávaniu

Glowy hair je unikátny komplex pre ženy, ktoré túžia po zdravých, pevných a lesklých vlasoch s prirodzenými farebnými tónmi. V zložení nájdete napríklad zinok a selén, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých vlasov i nechtov. Samotný zinok má vplyv aj na vzhľad a kvalitu pokožky, rovnako ako obsiahnutý vitamín A. Nechýbajú však ani ďalšie dôležité zložky. Napríklad vitamín B5 prispievajúci k zníženiu únavy a vyčerpania. Nevyhnutná je aj rola vitamínu B7 (biotínu), ktorý je dôležitý pre udržanie zdravých vlasov a pokožky.

Okrem vitamínov a minerálnych látok však Glowy hair obsahuje aj ďalšie účinné zložky. Menovať môžeme napríklad MSM (metylsulfonylmetán), čo je látka, ktorá vykazuje antioxidačnú aktivitu a zúčastňuje sa tvorby štruktúry kolagénu. Môže tak byť prínosný napríklad pre ľudí, ktorí chcú podporiť zdravie pokožky hlavy. Navyše môže posilniť keratín, ktorý pôsobí ako štrukturálny proteín vo vlasoch, nechtoch a koži. Vďaka tomu môže ovplyvniť vzhľad aj týmto spôsobom.

Ďalšími účinnými zložkami sú potom pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) a esenciálna aminokyselina metionín. Tie používajú najmä ľudia trpiaci na vypadávanie vlasov. Výťažok zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica) si obľúbili zase tí, ktorých trápi zvýšená tvorba lupín. Metionín je navyše aminokyselina s obsahom síry, ktorá sa spája s vplyvom na napätie pokožky, poddajnosť vlasov a posilnenie nechtov. Vďaka svojim vlastnostiam môže navyše podporiť aj prirodzenú detoxikáciu organizmu.

V zložení Glowy hair nájdete však aj kyselinu para-aminobenzoovú známu pod názvom PABA. Tá je populárna medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o pevnú a hydratovanú pokožku s mladistvým vzhľadom alebo túžia po kvalitných vlasoch. Nechýba však ani antioxidant praslička roľná (Equisetum arvense), ktorá sa bežne objavuje v doplnkoch na podporu normálneho stavu pokožky, nechtov a vlasov.

Ako samo zloženie napovedá, ide o funkčný komplex plný účinných látok, ktoré môžu podporiť zdravý vzhľad vlasov, lesk, pevnosť, podporiť ich rast a taktiež zlepšiť stav pokožky hlavy. Je preto nevyhnutnou výbavou všetkých žien, ktoré chcú podčiarknuť svoju vonkajšiu krásu, maximálne sa starať o svoj vzhľad a urobiť niečo navyše pre svoje celkové zdravie.

Glowy Hair - BeastPink

Glowy hair a jeho výhody

  • komplexný doplnok na podporu zdravého vzhľadu vlasov a pokožky
  • obsahuje predovšetkým vybrané vitamíny, minerálne látky a rastlinné výťažky
  • podporuje zdravý vzhľad vlasov, nechtov a pokožky
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • obľúbili si ho ženy, ktoré trápia slabé vlasy bez lesku
  • je určený každej žene, ktorú trápi vypadávanie vlasov a ich zlá kvalita
  • môže podporiť prirodzenú detoxikáciu
  • je určený na podporu ženskej krásy
  • má praktickú kapsulovú formu

Zloženie

Methylsulfonylmetán (MSM), pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), extrakt z prasličky roľnej 10:1 (Equisetum arvense), extrakt z pŕhľavy dvojdomej 20:1 (Urtica dioica), L-metionín, kyselina para-aminobenzoová (PABA), bisglycinát zinočnatý, L-selenometionín, protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín A (retinylacetát), vitamín B7 (D-biotín), kapsula (želatína, farbivá: E124*, E127, E102*).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
MSM (metylsulfonylmetán) 400 mg
Pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) 180 mg
Extrakt z prasličky rolnej 10 : 1 (Equisetum arvense) 180 mg
Extrakt zo žihľavy dvojdomej 20 : 1 (Urtica dioica) 180 mg
L-Metionín 160 mg
PABA (kyselina para-aminobenzoová) 100 mg
Zinok 10 mg 100 %
Selén 55 µg 100 %
Vitamín A 500 µg 62,5 %
Vitamín D3 25 µg 500 %
Vitamín B5 12 mg 200 %
Vitamín B7 100 µg 200 %
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400kJ/ 2000kcal)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.