BeastPink Amino Beast 270 g mango marakuja ODHADOVANÁ CENA: 12.5 EUR
BeastPink Amino Beast 270 g mango marakuja ODHADOVANÁ CENA: 12.5 EUR

BeastPink Amino Beast 270 g mango marakuja ODHADOVANÁ CENA: 12.5 EUR

Amino Beast je komplex aminokyselín navrhnutý špeciálne pre aktívne ženy. V zložení tak nájdete BCAA, ktoré sa podieľajú na syntéze bielkovín dôležitých pre rast a udržanie svalov. Okrem toho komplex obsahuje beta-alanín, ďalších 10 aminokyselín, vitamín C a extrakt zo zeleného čaju. Zmes je vo forme osviežujúceho, dobre rozpustného prášku.

Katalógové číslo: gymbeam-29714 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.5 EUR GymBeam

Amino Beast je komplex dôležitých aminokyselín, ktoré môžu pomôcť chrániť svalovú hmotu a podporiť regeneráciu

Amino Beast je zmes pre všetky aktívne ženy, ktoré na sebe pracujú. Hlavnú časť tvorí 14 dôležitých aminokyselín vrátane BCAA. Tieto esenciálne aminokyseliny si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak je dôležité ich pravidelné dopĺňanie. Podieľa sa totiž na syntéze bielkovín, ktoré sú dôležité na udržanie a rast svalovej hmoty, rovnako ako na udržanie zdravých kostí. V zložení nechýba ani l-glutamín. Jeho hladina sa v tele pri náročných tréningoch znižuje, a tak je vhodné ho dopĺňať. Okrem svalov je glutamín dôležitý aj pre imunitný systém, preto by sa na jeho príjem mali zamerať nielen športovci.

Ďalšou obsiahnutou aminokyselinou je l-arginín, ktorý podporuje produkciu oxidu dusnatého, čo pomáha k lepšiemu prekrveniu svalov, a tým aj zvýšeniu výkonnosti. V zložení však nechýba ani l-tyrozín. Ten sa radí medzi neesenciálne aminokyseliny, ktoré sú potrebné na vznik niekoľkých neurotransmiterov, ktorými sú napríklad adrenalín, noradrenalín a dopamín. Okrem spomínaných aminokyselín je ale v Amino Beast tiež l-alanín, l-taurín, l-lyzín, l-fenylalanín, l-treonín či l-metionín. Svoju úlohu má však aj obsiahnutý beta-alanín, ktorý sa podieľa na vytváraní karnozínu. Ten funguje ako taký „upratovač“, dokáže totiž znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. To zase môže pomôcť znížiť únavu a predĺžiť športový výkon. Túto schopnosť určite ocenia všetky ženy, ktoré sa venujú silovým alebo vytrvalostným športom.

Amino Beast - BeastPink

V zložení však nájdete aj ďalšie látky, vďaka ktorým patrí Amino Beast medzi účinné komplexné produkty. Vymenovať môžeme vitamín C, ktorý má vplyv na správne fungovanie imunity počas intenzívnej telesnej aktivity. Okrem toho prispieva aj k správnej funkcii kostí, správnej tvorbe kolagénu či optimálnemu fungovaniu pokožky. Ovplyvňuje však aj nervový systém, psychiku či zníženie stresu a vyčerpania. Navyše pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalšou zložkou Amino Beast je potom kokosová voda v prášku, ktorá môže pomôcť s efektívnou hydratáciou celého organizmu. A zoznam účinných látok uzatvára extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis), ktorý je považovaný za superpotravinu.

Amino Beast je tak unikátna zmes aminokyselín a ďalších látok so širokou škálou účinkov. Tie môžu pomôcť s lepším športovým výkonom, regeneráciou alebo podporou imunity. Zmes je navyše vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý má skvelú osviežujúcu chuť. Nie je preto divu, že je medzi športujúcimi ženami veľmi populárna.

Amino Beast a jeho výhody

  • obsahuje 14 dôležitých aminokyselín vrátane BCAA
  • je obohatený o vitamín C, zelený čaj, beta-alanín aj kokosovú vodu
  • môže pomôcť zlepšiť regeneráciu a výkon
  • má vplyv na fungovanie imunity, kostí, kĺbov a svalov
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • má osviežujúcu chuť

Zloženie

Príchuť mango maracuja: BCAA (L-valín, L-leucín, L-izoleucín), L-glutamín, L-alanín, L-taurín, L-arginín, beta alanín, L-tyrozín, L-lyzín, prášková kokosová voda, L-fenylalanín, L-treonín, vitamín C (kyselina L-askorbová), L-metionín, extrakt zo zeleného čaju 50% (Camellia sinensis), L- tryptofán, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, inulín, farbivo (červená repa, beta karotén), sladidlo (sukralóza).

Príchuť green apple: BCAA (L-valín, L-leucín, L-izoleucín), L-glutamín, L-alanín, L-taurín, L-arginín, beta alanín, L-tyrozín, L-lyzín, prášková kokosová voda, L-fenylalanín, L-treonín, vitamín C (kyselina L-askorbová), L-metionín, extrakt zo zeleného čaju 50% (Camellia sinensis), L-tryptofán, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, inulín, farbivo (beta karotén, spirulina), sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (9 g) s 200-300 ml vody. Užívajte 1-2 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 9 g 18 g
L-Leucín 2000 mg 4000 mg
L-Izoleucín 500 mg 1000 mg
L-Valín 500 mg 1000 mg
L-Glutamín 1000 mg 2000 mg
L-Alanín 700 mg 1400 mg
L-Taurín 500 mg 1000 mg
L-Arginín 500 mg 1000 mg
Beta alanín 350 mg 700 mg
L-Tyrozín 250 mg 500 mg
L-Lyzín 250 mg 500 mg
L-Fenylalanín 180 mg 360 mg
L-Treonín 170 mg 340 mg
L-Metionín 80 mg 160 mg
L-Tryptofán 20 mg 40 mg
Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) 200 mg 60 mg
Prášková kokosová voda 200 mg 400 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 110 mg (137,5 %*) 220 mg
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.