Auga BIO Polievka z červenej repy 400 g odhadovaná cena: 3.5 EUR
Auga BIO Polievka z červenej repy 400 g odhadovaná cena: 3.5 EUR

Auga BIO Polievka z červenej repy 400 g odhadovaná cena: 3.5 EUR

BIO Polievka z červenej repy je vyrobená z bio surovín a obsahuje len čerstvé suroviny bez použitia konzervantov. Má originálnu vôňu a chuť, ktorú si môžete vychutnať kdekoľvek, pretože polievka je pripravená na okamžitú konzumáciu.

Katalógové číslo: gymbeam-41968 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.5 EUR GymBeam

BIO Polievka z červenej repy pripravená na okamžitú konzumáciu, ktorá pozostáva len z bio vegánskych surovín

BIO Polievka z červenej repy je vyrobená z poctivých, bio surovín a ich celý proces pestovania prebieha bez použitia chemikálií. Svojou vôňou a chuťou ohromí vaše zmysly, navyše je praktická, môžete si ju vychutnať kdekoľvek. Je pripravená na okamžitú konzumáciu, avšak najlepšie je si ju ohriať. Polievka je bez konzervantov a alergénov, preto poteší každého nadšenca zdravej stravy. Okrem toho je v modernom balení, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu a má počas životného cyklu výrazne menej CO2 emisií v porovnaní s klasickou sklenenou nádobou.

BIO Polievka z červenej repy a jej výhody

  • polievka pripravená na okamžitú konzumáciu
  • je vyrobená z bio surovín
  • neobsahuje konzervanty a alergény
  • je vegánska
  • má balenie šetrnejšie k životnému prostrediu

Zloženie

rôzne druhy zeleniny (červená repa 26%, organické zemiaky, mrkva), voda, bio paradajková pasta, repkový olej, organické korenie, morská soľ, organický cukor, organická ryžová múka.

Návod na prípravu

Otvorte balenie, nalejte obsah do hrnca a za stáleho miešania ohrievajte cca 2 – 3 minúty alebo otvorte balenie, umiestnite ho do mikrovlnnej rúry a ohrievajte cca 3 – 4 minúty na 750 W.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota
209 kJ (49 kcal)

Tuky 2,4 g
z toho nasýtené tuky 0,2 g
Sacharidy 6,1 g
z toho cukry 3,2 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 0,8 g
Soľ 0,7 g

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 0 – 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Otvorený výrobok skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.