Applied Nutrition PUMP 3G Zero Stimulant icy blue razz odhadovaná cena: 23.95 EUR
Applied Nutrition PUMP 3G Zero Stimulant icy blue razz odhadovaná cena: 23.95 EUR

Applied Nutrition PUMP 3G Zero Stimulant icy blue razz odhadovaná cena: 23.95 EUR

24 

Zero Stimulant Pump 3G je komplexná predtréningovka v dobre rozpustnej instantnej forme, ktorá neobsahuje žiadne stimulanty. Hodí sa tak na podporu výkonu aj v prípade večerných tréningov bez následného negatívneho vplyvu na spánok. V zložení nájdete populárne látky, ktoré sú spojené s intenzívnejším výkonom, efektívnejším prekrvením a napumpovaním svalov.

Katalógové číslo: gymbeam-46543 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 23.95 EUR GymBeam

Zero Stimulant Pump 3G je komplexná predtréningovka bez stimulantov na podporu výkonu a napumpovanie svalov

Zero Stimulant Pump 3G je viaczložková predtréningovka s funkčným zložením, ktorá neobsahuje látky so stimulačným účinkom. Je v dobre rozpustnej instantnej forme a jedna 15gramová dávka obsahuje efektívnu zmes 12 látok na podporu športového výkonu, prekrvenie a napumpovanie svalov. Obsiahnutý citrulín malát a arginín alfa-ketoglutarát (AAKG) podporujú produkciu oxidu dusnatého v organizme (NO). Ten má pozitívny vplyv na prekrvenie svalov, a umožňuje tak kvalitnejšiu distribúciu krvi do svalov, do ktorých sa dostane viac živín a kyslíka, ktoré organizmus môže využiť na podporu športového výkonu. So zlepšením výkonu je ďalej spojený aj obsiahnutý kreatín monohydrát. Kreatín pri príjme 3 g za deň zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich úsekov vysoko intenzívneho cvičenia. So Zero Stimulant Pump 3G tohto príjmu jednoducho docielite v jednej dávke. Ďalej produkt na podporu sily a rýchlosti obsahuje aj beta alanín, ktorý môže vďaka svojmu mechanizmu pôsobenia oddialiť nástup únavy, a zefektívniť tak športový výkon.

V zložení nájdete pre maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok aj BioPerine® a AstraGin®. Komplexné zloženie a funkčnosť dotvára elektrolyt v podobe sodíka a aminokyseliny tyrozín, taurín a theanín, ktoré sú častou súčasťou predtréningoviek. Posledné zastúpené látky v produkte predstavuje vitamín B3 a vitamín B12. Tie prispievajú k optimálnemu energetickému metabolizmu, ktorý je dôležitý na tvorbu energie, a zníženie vyčerpania a únavy. Zero Stimulant Pump 3G je vďaka svojmu komplexnému zloženiu vhodný pre silových aj kolektívnych športovcov.

Zero Stimulant Pump 3G a jeho výhody

  • je komplexná predtréningovka bez stimulantov v instantnej forme
  • obsahuje látky spojené s efektívnejším prekrvením a napumpovaním svalov
  • obsahuje kreatín, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť
  • prispieva k optimálnemu energetickému metabolizmu a zníženiu vyčerpania a únavy
  • je vhodný na použitie aj pred večerným tréningom

Zloženie

Príchuť fruit burst: citrulín malát 2:1, arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatín monohydrát, beta-alanín, prírodná aróma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný), L-theanín, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, vitamín B3 (nikotinamid), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), prírodné farbivo (červená repa), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Príchuť ľadový úlet: citrulín malát 2:1, arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatín monohydrát, beta-alanín, prírodná aróma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný), L-theanín, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, nikotinamid (vitamín B3), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), prírodné farbivo (spirulina), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku v podobe 15 g (2 odmerky) s 200 ml studenej vody v šejkri zhruba 30 minút pred tréningom a ihneď konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (15 g)
Energetická hodnota 11 kJ / 3 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 0,63 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 0 g
Sodík 0,171 g
Ekvivalent soli 0,426 mg
Citrulín malát 2:1 5 g
AAKG 3 g
Kreatín monohydrát 3 g
Beta-alanín 2 g
Taurín 250 mg
L-Tyrozín 250 mg
L-Theanín 250 mg
AstraGin® 50 mg
BioPerine® 5 mg
Vitamín B3 60 mg
Vitamín B12 50 mcg

Upozornenie

V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo ak užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.