Applied Nutrition ABE All Black Everything 375 g tropical odhadovaná cena: 23.95 EUR
Applied Nutrition ABE All Black Everything 375 g tropical odhadovaná cena: 23.95 EUR

Applied Nutrition ABE All Black Everything 375 g tropical odhadovaná cena: 23.95 EUR

24 

ABE – All Black Everything je funkčná viaczložková predtréningovka v instantnej forme, ktorá je určená pre každého, kto chce prekonať nové športové výzvy. Obsahuje účinnú zmes vybraných látok na čele s citrulínom, beta-alanínom a kreatínom. Nechýba v nej ani kofeín, ktorý vás spoľahlivo nabudí pred každým tréningom.

Katalógové číslo: gymbeam-85597 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 23.95 EUR GymBeam

ABE – All Black Everything je viaczložkový pre-workout, ktorý vás pripraví na každú tréningovú výzvu

ABE – All Black Everything je komplexný pre-workout, ktorý je určený každému, kto chce zdolať nové tréningové výzvy. Obsahuje funkčnú zmes vybraných látok na čele s citrulín malátom, z ktorého sa v tele tvorí oxid dusnatý (NO). Ten súvisí s rozšírením ciev (vasodilatáciou), a teda aj s prekrvením svalov. Svaly sú vo výsledku napumpované a pripravené podať čo najlepší výkon. S tým pomôže aj kreatín monohydrát, ktorý dokáže zvýšiť fyzický výkon počas krátkodobých po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Tieto účinky sú však podmienené denným príjmom 3 gramov kreatínu, čo tento produkt s prehľadom spĺňa.

V tomto nakopávači nemôže chýbať ani funkčná dávka kofeínu, ktorý sa postará o nabudenie a maximálne nasadenie počas tréningu. Svoju úlohu má však aj beta alanín, ktorý sa podieľa na vytváraní karnozínu. Ten má za úlohu bojovať s prekyslením svalov a hromadením kyseliny mliečnej, čo sa dáva do súvislosti s neskoršou svalovou únavou a dlhším športovým výkonom.

Celkovú funkčnosť produktu dotvára taurín a tiež cholín bitartrát, ktorý je stavebným kameňom neurotransmiteru acetylcholínu. Vďaka tomu patrí medzi známa nootropiká, ktoré sa používajú pri starostlivosti o pamäť a sústredenie. Pre komplexnosť je táto predtréningovka doplnená aj o vitamíny B3 (niacín) a B12, ktoré prispievajú k optimálnej funkcii energetického metabolizmu dôležitého pre tvorbu energie aj k zníženiu únavy a vyčerpania. Rovnako tak podporujú správnu funkciu nervovej sústavy a psychickú činnosť.

ABE – All Black Everything je vďaka obsiahnutým látkam vhodný pre všetkých silových aj vytrvalostných športovcov, ktorí zo seba chcú na tréningu dostať maximum.

ABE – All Black Everything a jeho výhody

  • komplexná predtréningovka v instantnej forme
  • má starostlivo navrhnuté zloženie
  • obsahuje citrulín malát, kreatín aj beta-alanín
  • je obohatený o vitamíny B3 a B12
  • obsahuje kofeín, ktorý nabudí pred tréningom
  • zvyšuje výkonnosť počas intenzívnych tréningových intervalov
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje normálny energetický metabolizmus
  • pomáha udržať správnu činnosť psychiky a nervového systému
  • je vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov

Zloženie

Príchuť bubblegum crush: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, (sukralóza), niacín (niacinamid), farbivá (červená repa), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť candy ice blast: Citrulín malát, kreatín monohydrát, beta-alanín, hydrogénuhličitan sodný, kyselina citrónová, taurín, kofeín bezvodý, TheaCrine, prírodná aróma, Breathe Easy™ (aróma), prírodné farbivo (červená repa), sladidlo (sukra vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B3 (kyanokobalamín).
Príchuť čerešňová kola: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, (sukralóza), niacín (niacinamid), farbivá (amoniakový karamel, tartrazín), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť energy: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitnia ), farbivá (amoniakový karamel, tartrazín), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť ovocný punč: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, (sukralóza), niacín (niacinamid), farbivá (červená repa), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť icy blue raz: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý niacínamid),sukralóza, niacín, farbivá (brilantná modrá FCF), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť sour green apple: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý niacínamid), farbivá (tartrazín, brilantná modrá FCF), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť tropical: Citrulín malát (2:1), kreatín monohydrát, beta-alanín, kyselina citrónová, dochucovadlo, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), taurín, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý oxid kremičitý) ), farbivá (tartrazín), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku v podobe 12,5 g (1 odmerku) s 250 ml studenej vody v šejkri zhruba 15 minút pred tréningom a ihneď konzumujte.
Noví používatelia: Používajte polovicu odmerky prvých 7 dní.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 1 dávka (12,5 g) RI%*
Energetická hodnota 14,4 Kcal / 60,2 kJ 1,8 Kcal / 7,5 kJ
Tuky 0 g 0 g
– z toho nasýtené 0 g 0 g
Sacharidy 1,6 g 0,2 g
– z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 2,64 g 0,330 g
Citrulín malát 2:1 32 g 4 g **
Kreatín monohydrát 24 g 3 g **
Beta alanín 16 g 2 g **
Taurín 3,2 g 400 mg **
Kofeín 2 g 250 mg **
Niacín 400 mg 50 mg 313 %
Vitamín B12 800 mg 100 mg 4000 %
Cholín bitartrát 2 g 250 mg **

* Referenčný príjem priemerného dospelého človeka (8400 kJ / 2000 kcal)

** Denné hodnoty nie sú stanovené

Upozornenie

V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné problémy alebo ak užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Produkt obsahuje kofeín (200 mg na dávku). Tento výrobok by sa nemal používať v kombinácii s kofeínom alebo stimulantmi z iných zdrojov. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.