AMIX CellZoom Hardcore 315 g citrón limetka odhadovaná cena: 26.95 EUR
AMIX CellZoom Hardcore 315 g citrón limetka odhadovaná cena: 26.95 EUR

AMIX CellZoom Hardcore 315 g citrón limetka odhadovaná cena: 26.95 EUR

27 

CellZoom Hardcore je predtréningový stimulant s obsahom silných synergicky spolupracujúcich zložiek. Podporuje zvýšenie explozívnej sily, výbušnosti, zvýšenie objemu tréningových dávok, napumpovanie svalov a vyššiu odolnosť proti únave. Dokonale namotivuje na fyzický výkon a podporí koncentráciu.

Katalógové číslo: gymbeam-8050 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 26.95 EUR GymBeam

CellZoom Hardcore – vysoko koncentrovaný predtréningový stimulant na zvýšenie explozívnej sily, výbušnosti, napumpovanie svalov a odolnosť proti únave

CellZoom Hardcore je fantastický vysoko koncentrovaný predtréningový stimulant s obsahom silných synergicky spolupracujúcich zložiek. Je určený najmä pre športovcov a kulturistov, ktorí chcú posunúť svoje výkony o pár levelov vyššie. Podporuje zvýšenie explozívnej sily, výbušnosti, zvýšenie objemu tréningových dávok, napumpovanie svalov a vyššiu odolnosť proti únave pri vysiľujúcom tréningu. Je typickým silným stimulačným účinkom na nervovú sústavu, takže vás dokonale namotivuje na fyzický výkon a podporí koncentráciu. Všetky tieto aspekty vám napomôžu k zlepšeniu svalového rastu.

CellZoom Hardcore - Mix

CellZoom Hardcore a jeho výhody

  • vysoko koncentrovaný predtréningový stimulant
  • podporuje energetickú stimuláciu
  • zlepšuje koncentráciu na výkon
  • podporuje maximálne napumpovanie svalov
  • napomáha k lepšiemu zásobeniu svalov živinami
  • skvele chutí a ľahko sa rozmiešava
  • neobsahuje plnidlá alebo maltodextrín

Zloženie

L-arginín alfa-ketoglutarát, beta-alanín (CarnoSyn®), regulátor kyslosti: uhličitan sodný; L-arginín HCl, kreatín monohydrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; kreatín etyl ester malát, tri-kreatín malát, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát 37% (2-/dimetylamino/etanol), Camellia sinensis (zelený čaj extrakt), aróma, farbivo (u fruit punch – extrakt z červenej repy; orange – extrakt z červenej repy, kurkumín; blue raspberry – prírodný modrý ovocný extrakt, brilantná modrá, karmín); sladidlá: sukralóza Splenda ®, acesulfam K; látky protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; Huperzia serrata extrakt, logu prášok, Muira puama extrakt, Rhodiola rosea extrakt, Schizandra chinensis extrakt.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (7 g) s 200-300 ml vody a užívajte cca 30-45 minút pred fyzickým výkonom. Maximálna denná dávka je 1 odmerka (7 g) a túto dávku by ste nemali prekračovať.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť lemon lime) 1 dávka (7 g)
Energetická hodnota 104,8 kJ / 24,8 kcal
Tuky 0,5 g
z toho nasýtené tuky < 0,3 g
Sacharidy 1,5 g
z toho cukry < 0,5 g
Bielkoviny 3,6 g
Soľ 0,5 g
Amix™ Crea-Premium Infusion 2000 mg
mikronizovaný kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, kreatín ethyl ester malát
Amix™ CellZoom Activator 4450 mg
L-arginín AKG, beta-alanín (CarnoSyn), L-arginín HCl, kofeín bezvodý, DMAE Bitartrát
Amix™ Stimulation-Energy Complex 100 mg
Logu prášok Extrakt (eriobotrya japonica štandardizovaný pre 6% maslinicovou kyselinu), Huperzia Serrata Extract (5:1), Extrakt zo zeleného čaju 50% (Camellia Sinensis), Rhodiola Rosea (štandardizovaný pre 4% rosaviny), Schizandra Chinensis Extrakt z ovocia (štandardizovaný pre 4% rosaviny), Muira Puama sušený extrakt (4:1)

Upozornenie

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. Astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Užitie lieku konzultujte so svojím lekárom.

Upozornenie na alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.