Amix Anabolic Masster 2200 g jahoda odhadovaná cena: 49.95 EUR
Amix Anabolic Masster 2200 g jahoda odhadovaná cena: 49.95 EUR

Amix Anabolic Masster 2200 g jahoda odhadovaná cena: 49.95 EUR

50 

Anabolic Masster je vysokokvalitná all-in-one zmes bielkovín, sacharidov a ďalších starostlivo vybraných látok. Nájdete tak medzi nimi napríklad minerálne látky, tráviace enzýmy, testosterónový booster Tribulus terrestris či tri druhy kreatínu. Jadro produktu tvorí srvátkový koncentrát, izolát, vaječný proteín a hydrolyzát (aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny). K tomu pridáva aj rýchle sacharidy na podporu rýchlej regenerácie a vyčerpaných zdrojov energie v podobe glykogénu.

Katalógové číslo: gymbeam-965 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 49.95 EUR GymBeam

Anabolic Masster – efektívna all-in-one zmes s vysokým obsahom bielkovín, doplnená o kreatín, Tribulus terrestris, tráviace enzýmy a ďalšie funkčné zložky

Anabolic Masster patrí medzi vysoko kvalitné a efektívne all-in-one zmesi pre maximálnu podporu vašich tréningových výsledkov. Má vysoký podiel bielkovín v podobe srvátkového koncentrátu, izolátu, vaječného proteínu a hydrolyzátu (aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny). Podporuje tak rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Okrem toho obsahuje sacharidy na podporu vyčerpaných zdrojov energie (glykogénu) a regeneráciu. Zabudnúť netreba ani na HMB, teda metabolit leucínu, ktorý je spojený so stimuláciou novotvorby svalových bielkovín (MPS – muscle protein synthesis). Navyše sa v zložení nachádza aj l-arginín, ktorý je prekurzorom oxidu dusnatého. Ten vplýva na celkové prekrvenie organizmu, vďaka čomu sa k svalom môže dostať viac kyslíka aj prospešných živín. To vo výsledku môže prispieť k efektívnejšiemu športovému výkonu či kvalitnejšej regenerácii.

Starostlivo navrhnuté zloženie navyše dopĺňajú ďalšie zložky. Patrí k nim extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), ktorý obsahuje steroidné saponíny. V športovom svete je vyhľadávaný s cieľom zvýšenia hladiny testosterónu, lepších výkonov či podpory rastu svalov. Zabudnúť netreba ani na tri formy kreatínu, konkrétne mikronizovaného monohydrátu, malátu a ethyl esteru. Vďaka tomu môžeme ťažiť z výhod, ktoré so sebou prináša každá z týchto foriem. Vo všeobecnosti je potom kreatín určený na zvýšenie fyzického výkonu počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Podmienkou je však príjem 3 g kreatínu denne, ktoré vám táto zmes hravo zaistí.

Za zmienku rozhodne stoja aj prítomné minerálne látky vápnik a fosfor. Vápnik spolu s fosforom prispieva k zdraviu kostí či zubov. Samotný vápnik má zas vplyv na správne fungovanie svalov, dôležité nielen počas tréningu, ale aj v bežnom živote. Zabudnúť netreba ani na komplex tráviacich enzýmov Digezyme®, ktoré pomáhajú s trávením prítomných živín. Čerešničkou na torte je potom lahodná chuť, či už sa tento proteín rozhodnete miešať s vodou alebo mliekom, pre ešte väčší podiel živín. Môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa a maximálne tak podporiť svoju snahu na tréningoch a efektívnejší rast svalov.

Anabolic Masster a jeho výhody

 • je vysokokvalitná all-in-one zmes s obsahom bielkovín, sacharidov a ďalších zložiek
 • má vysoký podiel bielkovín
 • obsahuje zmes srvátkového koncentrátu, izolátu, hydrolyzátu a vaječného proteínu
 • podporuje rast a udržanie svalov
 • má pozitívny vplyv na zdravie kostí
 • môže prispieť k lepšiemu prekrveniu svalov
 • obsahuje Tribulus terrestris vyhľadávaný s cieľom zvýšenia hladiny testosterónu
 • jeho zloženie dopĺňajú tri formy kreatínu
 • má vplyv na zvýšenie fyzického výkonu
 • obsahuje vápnik a fosfor
 • prispieva k zdraviu kostí a zubov
 • má vplyv na správne fungovanie svalov
 • obsahuje tráviace enzýmy Digezyme®
 • má lahodnú chuť

Zloženie

Srvátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), glukóza, fruktóza, maltodextrín, aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny, srvátkový bielkovinový izolát CFM® (z mlieka), kreatín monohydrát 4000 mg, isomaltulóza (Palatinose®), ModCarb™ (bezlepkové ovsené otruby, quinoa, amarant, pohánka, proso), vaječný proteín, L-glutamín 2000 mg, srvátkový bielkovinový Ion-Exchange izolát (z mlieka), hydrolyzovaný srvátkový proteín (z mlieka), (pre príchuťový čokoláda/ L-Arginín HCL 1000 mg, emulgátor: sójový lecitín, taurín 800 mg, L-leucín 500 mg, HMB – hydroxymethylbutyrát 500 mg, tri-kreatín malát 500 mg, kreatín monohydrát – kre-alkalyn® 50 L-glutamín alpha ketoglutarát 500 mg, kreatín ethyl ester 500 mg, beta alanín (CarnoSyn®) 500 mg, aróma, Tribulus terrestris extrakt 300 mg, Inosín 300 mg, L-arginín alpha-ketoglutarát 30 mg L-valin 250 mg, hydrogénfosforečnan draselný 250 mg, hydrogénfosforečnan sodný 250 mg, L-tyrozín 200 mg, DigeZyme® (Komplex tráviacich enzýmov) 150 mg, Serenoa plazivá – extrakt z plodov (Saw Palmetto) 100 mg, Damiana 4:1 extrakt 100 mg, alfa lipoová kyselina 100 mg malát 100 mg, L-histidín 100 mg, zahusťovadlá: xantán a guma guar, glucuronolacton 100 mg, extrakt z červenej repy: (príchuť jahoda, lesné plody), sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.

Dávkovanie

Základná denná dávka je 100 g. Dávku rozdeľte na 50 g (1,5 odmerky) pred tréningom a 50 g (1,5 odmerky) po tréningu. Dávku (50 g) rozmiešajte v 200 ml čistej vody, alebo odtučneného mlieka.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty v 100 g
Energetická hodnota 1551,6 kJ / 366 kcal
Tuky 3,34 g
z toho saturované 1,2 g
Sacharidy 39 g
z toho cukry 24,3 g
Bielkoviny 45 g
Soľ <1 g
DigeZyme® 150 mg
Vápnik 120 mg
Fosfor 203 mg

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s metabolickými poruchami so zvýšenou hladinou arginínu. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov osoby pri zvýšenom telesnom výkone. S príchuťou a sladidlom.

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju kôrovce.