Adventure Food Zeleninový kuskus 18 x 155 g odhadovaná cena: 117.95 EUR
Adventure Food Zeleninový kuskus 18 x 155 g odhadovaná cena: 117.95 EUR

Adventure Food Zeleninový kuskus 18 x 155 g odhadovaná cena: 117.95 EUR

118 

Zeleninový kuskus je plnohodnotný pokrm pre vegetariánskych turistov, ktorí by si radi počas svojich zážitkov vychutnali lahodné a výživné jedlo. Obsahuje kuskus a starostlivo vyberaný mix zeleniny, ktorú dopĺňa podmanivá chuť mäty. V zložení nájdete komplexné sacharidy a vysoký podiel vlákniny dôležitej pre správne fungovanie trávenia.

Katalógové číslo: gymbeam-70060 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 117.95 EUR GymBeam

Zeleninový kuskus – chutné jedlo na turistiku, ktoré pripravíte už za 8 minút

Zeleninový kuskus je lahodný pokrm, ktorý dodá energiu a zaženie hlad na turistike. Jeho základom je kuskus, ktorý mnohí obľubujú ako prílohu. V tomto prípade je však zmiešaný so starostlivo vyberanou zeleninou, ktorá si chuťou omotá nielen každého vegetariána a vegána. Ide o jedlo, ktoré obsahuje prevažne sacharidy, čo ocenia najmä turisti alebo cyklisti počas dlhších výletov. Práve sacharidy sú skvelým zdrojom energie, ktorý si so sebou môžete zobrať kamkoľvek, pretože v batohu nezaberie veľa miesta. Jeho príprava je navyše veľmi jednoduchá a nezaberie vám viac než 8 minút. Stačí ho zaliať horúcou vodou priamo v sáčku a nechať sa zlákať na jeho lahodnú chuť.

Obsahuje starostlivo vyberaný mix zeleniny, kam vynikajúco zapadá aróma podmanivej mäty. Komplexné sacharidy vám doplnia energiu na vašej ďalšej ceste a prítomná vláknina je dôležitá pre správne fungovanie trávenia. Zeleninový kuskus je tak ideálnou kombináciou všetkého, čo turista na svojej ceste potrebuje.

Zeleninový kuskus a jeho výhody

  • je turistická verzia kuskusu
  • obsahuje starostlivo vyberaný mix zeleniny
  • má lahodnú chuť
  • v batohu nezaberá veľa miesta
  • pripravíte si ho už za 8 minút
  • má vysoký podiel vlákniny
  • je vhodný pre vegetariánov a vegánov

Návod na prípravu

1. Odtrhnite obal nad uzatvárateľnou časťou sáčku, roztvorte dno sáčku, otvorte a odstráňte absorbér vzduchu.
2. Zalejte teplou vodou až po rysku 6 (=0,280 litra).
3. Dobre premiešajte.
4. Uzavrite sáčok na 8 minút.
5. Znova premiešajte.
6. Konzumujte priamo zo sáčka.

Zloženie

Kuskus (61 %), slnečnicový olej, hrozienka (6 %), paprika (4 %), hrášok (4 %), paradajka (4 %), cibuľa, glukózový sirup, rutabagový proteín, kukuričný proteín, mrkva (2 %), modifikovaný škrob (modifikovaný kukuričný škrob), petržlen (0,31 %), mäta (0,31 %), cesnak, okysľujúce látka (rozmarínový extrakt), korenie (0,12 %), príchuť citrónu (maltodextrín, aróma).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty
100 g
Energetická hodnota 385 kcal / 1613 kJ
Tuky 9,0 g
z toho nasýtené 0,8 g
Sacharidy 67,6 g
z toho cukry 10,9 g
Vláknina 6,7 g
Bielkoviny 11,0 g
Soľ 1,1 g

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu. Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.