Activlab ZEN 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 13.95 EUR
Activlab ZEN 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 13.95 EUR

Activlab ZEN 120 kaps bez príchute odhadovaná cena: 13.95 EUR

14 

Zen je doplnok výživy s obsahom vitamínov, minerálov a melatonínu, ktorý pomáha skrátiť čas potrebný na zaspanie. Horčík tiež prispieva k zníženiu vyčerpania a vitamín B6 podporuje fungovanie nervového systému. Zen je preto ideálny pre športovcov a ľudí, ktorí trpia nespavosťou.

Katalógové číslo: gymbeam-5930 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR GymBeam

Zen – doplnok výživy s horčíkom, zinkom, vitamínom B6 a melatonínom pre pokojný spánok

Zen je doplnok výživy vhodný najmä pre športovcov, ktorí sa venujú boxu, MMA, Muai Thai alebo iným bojovým športom. Obsahuje totiž minerály, ako horčík a zinok a tiež vitamín B6, melatonín a extrakt z Ashwagandy. Ide o účinné látky, ktoré majú viaceré výhody pre skvalitnenie spánku.

Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a zároveň podporuje funkciu svalov. Zinok pomáha udržiavať zdravé kosti a posilňuje imunitný systém. Vitamín B6 je potrebný pre správne fungovanie nervového systému a psychiky. Melatonín navyše skracuje čas potrebný na zaspanie, ak užijete dávku 1 mg melatonínu pred spaním. Vďaka komplexnému doplnku výživy Zen sa ráno zobudíte svieži a oddýchnutí.

zen pre lepší spánok

Zloženie

Bisglycinát horečnatý, D-asparágová kyselina, Gama-aminomaslová kyselina (GABA), L-tryptofán, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, extrakt koreňa Ashwagandha (Withania somnifera), bisglycinát zinočnatý, pyridoxín HCL, melatonín, kapsula (želatína).

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsule pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (4 kaps) *RI%
Horčík 375 mg 100 %
Zinok 10 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Kyselina D-asparágová 500 mg
GABA 500 mg
L-Tryptofán 250 mg
Melatonín 1 mg
Extrakt z Ashwagandy 50 mg
– z toho Withanolidy 3,5 mg

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúcich lepok, sóju, mlieko.