ActivLab Tribuactiv B6 90 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR
ActivLab Tribuactiv B6 90 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

ActivLab Tribuactiv B6 90 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

Tribuactiv B6 je účinná formula, ktorá kombinuje zinok, horčík a vitamín B6 s rastlinným extraktom z rastliny Tribulus Terrestris. Ten má 60 % obsah aktívnych saponínov, čo sú látky steroidnej povahy podobné testosterónu. Vďaka vybranému zloženiu na čele so zinkom patrí medzi obľúbené testoboostery využívané športovcami a ďalšími aktívnymi mužmi.

Katalógové číslo: gymbeam-6447 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Tribuactiv B6 – kombinácia výťažku z rastliny Tribulus Terrestris, horčíka, vitamínu B6 a zinku, ktorý podporuje normálnu hladinu testosterónu v krvi

Tribuactiv B6 je unikátna formula špeciálne navrhnutá pre mužov a ich potreby. Obsahuje zinok, horčík, vitamín B6 a výťažok z rastliny Tribulus Terrestris (kotvičník zemný). Ten sa pýši 60 % podielom bioaktívnym steroidných saponínov, ktoré sa chemickou štruktúrou podobajú testosterónu. K tomu sa pridávajú vybrané minerálne látky na čele s vitamínom B6. Ten prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, ktorý je zásobným zdrojom energie pri fyzickom výkone. Zároveň podporuje normálnu činnosť imunitného systému, psychiky a nervového systému. Ide tak o ideálny produkt pre športovcov a všetkých aktívnych mužov.

Všetci muži ocenia aj obsiahnutý zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravej hladiny testosterónu v krvi. Podporuje tiež normálnu plodnosť a reprodukčné funkcie. V neposlednom rade pomáha udržať správne kognitívne funkcie, ako je pamäť, myslenie a koncentrácia. V zložení však nájdete aj horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Okrem toho podporuje normálnu činnosť svalov a udržanie zdravých kostí. Celý tento komplex je tak vytvorený na mieru športovcom a všetkým ostatným mužom, ktorí sa starajú o svoje hormonálne zdravie a celkovú vitalitu.

Tribuactiv B6 a jeho výhody

 • účinná kombinácia extraktu z rastliny Tribulus Terrestris, vitamínu B6, zinku a horčíka
 • obsahuje výťažok z Tribulusu s 60 % obsahom saponínov
 • podporuje normálnu hladinu testosterónu v krvi
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje plodnosť a reprodukčné funkcie
 • pomáha udržať normálne kognitívne funkcie, ako je pamäť a myslenie
 • prispieva k regulácii hormonálnej aktivity
 • podporuje správnu činnosť svalov a zdravie kostí
 • podieľa sa na udržaní normálnej funkcie imunity, psychiky a nervového systému
 • ideálny na starostlivosť o hladinu testosterónu a celkové mužské zdravie
 • vhodný pre športovcov a aktívnych mužov

Zloženie

Extrakt z Tribulusu Terrestris (60 % saponínov), oxid horečnatý, diglycinát zinočnatý, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), obal (želatína).

Dávkovanie

Užívajte 1 2 kapsuly medzi hlavnými jedlami (1 hod. po jedle). Neprekračujte maximálnu dennú dávku.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kaps. 2 kaps.
Vitamín B6 0,7 mg 1,4 mg
Zinok 5 mg 10 mg
Horčík 75 mg 150 mg
Extrakt z Tribulusu Terrestris 500 mg 1000 mg
– z toho saponíny 300 mg 600 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosah detí.