ActivLab Tribu Stallion 60 tab. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR
ActivLab Tribu Stallion 60 tab. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

ActivLab Tribu Stallion 60 tab. bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

Tribu Stallion je efektívny extrakt s obsahom rastliny kotvičník zemný (Tribulus terrestris), ktorý je známy svojim obsahom saponínov. Tie sa spájajú so starostlivosťou o testosterón a sú známe ako prírodná náhrada steroidov. Jednoducho sa užíva a môžu ho oceniť profesionálni, ale aj vášniví siloví športovci, bodybuilderi, powerlifteri či vzpierači.

Katalógové číslo: gymbeam-3235 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Tribu Stallion – efektívny extrakt s obsahom Tribulusu terrestris pre každého, kto sa chce maximálne starať o testosterón

Tribu Stallion je doplnok stravy, ktorého zloženie tvorí efektívny extrakt v podobe kotvičníka zemného (Tribulus terrestris). Ten obsahuje saponíny, ktoré sa spájajú so starostlivosťou o hladinou testosterónu. Navyše sú známe aj ako prírodná náhrada steroidov a bežne bývajú súčasťou rôznych pre-workout zmesí či komplexných produktov pre silových športovcov. Kotvičník zemný je navyše často vo všeobecnosti dávaný do súvisu so starostlivosťou o hormonálnou aktivitou, močovou sústavou a celkovou harmonizáciou mužského zdravia.

Samotný testosterón sa podieľa na mnohých procesoch v organizme a je dávaný do súvislosti napríklad s veľkosťou a silou svalov. Tento doplnok tak môžu oceniť profesionálni, ale aj vášniví siloví športovci, bodybuilderi, power liftery či vzpierači. Bonusom je tiež praktická forma, vďaka ktorej sa jednoducho užíva.

Tribu Stallion a jeho výhody

  • je doplnok s obsahom extraktu kotvičníka zemného (Tribulus terrestris)
  • jeho účinnou zložkou sú saponíny
  • je známy ako prírodná náhrada steroidov
  • býva súčasťou pre-workout zmesí či komplexných produktov pre silových športovcov
  • pomáha so starostlivosťou o hormonálnu aktivitu
  • jednoducho sa užíva
  • ocenia ho profesionálni, ale aj vášniví siloví športovci, bodybuilderi, power liftery či vzpierači

Zloženie

Extrakt z Kotvičníka zemného (rastliny Tribulus Terrestris), maltodextrín, želatína (kapsula), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín a oxid kremičitý, farbivo – uhličitan vápenatý.

Dávkovanie

Užite denne 1-2 kapsuly medzi hlavnými jedlami (1 hodinu po jedle).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps)
Extrakt z Tribulus Terrestris 600 mg
– z toho saponíny 200 mg

Upozornenie

Výrobok by sa mal skladovať pri izbovej teplote, na suchom mieste, v uzavretej nádobe, mimo dosah detí Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúce lepok, sójové bôby, mlieko.