Activlab Mass Up 1200 g sušienka odhadovaná cena: 9.95 EUR
Activlab Mass Up 1200 g sušienka odhadovaná cena: 9.95 EUR

Activlab Mass Up 1200 g sušienka odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Gainer Mass Up je komplexná zmes sacharidov a bielkovín určená pre každého, kto chce ľahko zvýšiť svoj kalorický príjem. Jedna dávka obsahuje 397 kcal a má lahodnú chuť. V zložení navyše nájdete aj taurín a kreatín, ktorý pri príjme 3 g denne zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu.

Katalógové číslo: gymbeam-43000 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Gainer Mass Up – komplexná zmes s obsahom bielkovín, taurínu, kreatínu a sacharidov na zvýšenie kalorického príjmu

Gainer Mass Up patrí medzi komplexné zmesi s obsahom sacharidov, bielkovín a ďalších zložiek. Je určený na zvýšenie kalorického príjmu a v jednej dávke ukrýva takmer 397 kcal. To môžu oceniť ľudia s postavou typu hard gainers a tiež každý, kto priberá na váhe len veľmi pomaly. Tento gainer tak môže pomôcť zvýšiť váš celkový denný príjem a umožniť tak efektívnejšie priberanie svalovej hmoty. K tomu prispejú obsiahnuté bielkoviny, ktoré pochádzajú zo srvátkového koncentrátu a podporujú rast či udržanie svalov, ale aj zdravie kostí.

Zloženie tohto gaineru je navyše obohatené o kreatín, ktorý pri príjme 3 g denne zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Tam môžete oceniť aj obsiahnutý taurín, ktorý býva často súčasťou rôznych energetických nápojov. Vo výsledku tak ide o komplexný doplnok pre každého, kto chce maximalizovať svoju snahu vo fitku, zvýšiť kalorický príjem a naberať svalovú hmotu. Skvelým bonusom je tiež lahodná chuť, ktorú si zamilujete.

Gainer Mass Up a jeho výhody

  • je komplexná zmes sacharidov a bielkovín
  • podporuje rast a udržanie svalov
  • zvyšuje energetický príjem a môže tak pomôcť s priberaním
  • obsahuje kreatín, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov intenzívneho cvičenia (pri príjme 3 g denne)
  • obsahuje taurín, ktorý býva súčasťou energetických nápojov
  • je vhodný pre ľudí typu hard gainers a každého, kto priberá na váhe len veľmi pomaly
  • má lahodnú chuť, ktorú si zamilujete

Zloženie

Príchuť čokoláda: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, kakao 0,1%, amoniakálny karamel, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Príchuť banán: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, sušené banánové pyré 0,1%, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Príchuť káva: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, instantná káva 0,1%, amoniakálny karamel, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Príchuť jahoda: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, jahodová šťava v prášku 0,1%, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, karmín, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Príchuť vanilka: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, prášková vanilka 0,1%, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Príchuť sušienka: Maltodextrín, srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), kreatín monohydrát, taurín, aróma, maslo v prášku 0,1%, amoniakálny karamel, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza a acesulfám draselný)

Dávkovanie

Odporúčame rozmiešať 4 odmerky produktu (100 g) v 200 ml vody alebo mlieka a užívať 1krát denne medzi jedlami alebo 30 minút po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda, banán, káva, jahoda, vanilka) 100 g
Energetická hodnota 1688 kJ / 397 kcal
Tuky 0,6 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 88 g
– z toho cukry 5 g
Bielkoviny 10 g
Soľ 0,1 g
Kreatín 2 g
Taurín 1 g
Nutričné hodnoty (príchuť sušienka) 100 g
Energetická hodnota 1688 kJ / 397 kcal
Tuky 0,6 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 88 g
– z toho cukry 5 g
Bielkoviny 10 g
Soľ 0,7 g
Kreatín 2 g
Taurín 1 g

Upozornenie

Obsahuje fenylalanín. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10 do 25 °C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom. Vyrobené v závode, kde sa spracúváva mlieko, sója, arašidy, orechy a obilniny obsahujúce lepok.