ActivLab Maca 60 kaps. odhadovaná cena: 6.5 EUR
ActivLab Maca 60 kaps. odhadovaná cena: 6.5 EUR

ActivLab Maca 60 kaps. odhadovaná cena: 6.5 EUR

Maca je doplnok stravy vo forme kapsúl, ktorý obsahuje extrakt z koreňa peruánskej rastliny Maca čiže žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii). Táto superpotravina vyniká bohatým zastúpením biologicky aktívnych látok, ako sú vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, steroidné saponíny a rastlinné steroly.

Katalógové číslo: gymbeam-43117 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR GymBeam

Maca – extrakt zo superpotraviny z Peru s vysokým obsahom aktívnych látok

Macakapsule s 500 mg rastlinného extraktu z koreňa Macy (Lepidium meyenii). Každá kapsula obsahuje 2,5 mg beta-ekdysterónu, látky steroidnej povahy a štruktúrne podobné testosterónu. Maca sa radí mezi adaptogény, čo sú látky ktoré môžu pozitívne ovplyvniť kognitívne funkcie, vitalitu a prispieť k optimálnemu fyzickému aj duševnému zdraviu. Adaptogény tiež môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom, účinnejšie sa naň adaptovať a zlepšiť odolnosť organizmu.

Maca sa v súčasnosti vo svete najbežnejšie využíva na podporu libida, sexuálnej výkonnosti, reprodukčného zdravia mužov a k podpore subjektívne vnímaného nárastu úrovne energie.

Maca a jej výhody

  • superpotravina bohatá na biologicky aktívne látky
  • obsahuje 500 mg extraktu z koreňa Macy a 2,5 mg beta-ekdysterónu v jednej dávke
  • radí sa medzi účinné adaptogény
  • je v kapsulovej forme

Zložene

Extrakt z koreň Maca (Lepidium meyenii) 0,5 % beta-ekdysterónu, protispekavé činidlo: horečnaté soli mastných kyselín, kapsula (želatína).

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Maca extrakt 6:1 500 mg
beta-ekdysterón 2,5 mg

Upozornenie

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúcich lepok, sóju, mlieko.