ActivLab Beta Alanín Xtra 300 g jahoda odhadovaná cena: 8.95 EUR
ActivLab Beta Alanín Xtra 300 g jahoda odhadovaná cena: 8.95 EUR

ActivLab Beta Alanín Xtra 300 g jahoda odhadovaná cena: 8.95 EUR

Beta Alanín Xtra obsahuje neesenciálnu aminokyselinu beta-alanín, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele. Podieľa sa na vytváraní karnozínu, ktorý dokáže znížiť mieru zakyslenia svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. Môže tak prispieť k zlepšeniu a predĺženiu športového výkonu. Má formu dobre rozpustného prášku.

Katalógové číslo: gymbeam-55762 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Beta Alanín Xtra obsahuje aminokyselinu beta-alanín, ktorá vďaka premene na karnozín dokáže znížiť zakyslenie svalov

Beta Alanín Xtra obsahuje neesenciálnu aminokyselinu beta-alanín, ktorá má v tele množstvo dôležitých rolí. Podieľa sa napríklad na tvorbe karnozínu. Ten funguje ako proteínový pufer, ktorý v pracujúcich svaloch počas tréningu ovplyvňuje odbúravanie kyseliny mliečnej. Môže tak mať vplyv na zlepšenie športového výkonu, a to najmä vo vysokej intenzite.

Táto aminokyselina je tak populárna najmä medzi crossfiťákmi, silovými športovcami, šprintérmi či kolektívnymi športovcami. Ocenia ho ale aj bežci, cyklisti a ďalší vytrvalostní športovci. V tomto produkte je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý stačí pridať do predtréningového nápoja alebo ho rozmiešať v šejkri s vodou. V jednej dávke obsahuje funkčnú dávku 3 g čistého beta-alanínu.

Beta Alanin Xtra a jeho výhody

  • obsahuje aminokyselinu beta-alanín
  • v jednej dávke má 3 g beta-alanínu
  • podieľa sa na tvorbe karnozínu, ktorý pomáha predĺžiť výkon
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • ideálna súčasť predtréningového nápoja
  • je obľúbený medzi športovcami, ktorí trénujú vo vysokých intenzitách
  • hodí sa pre silových aj vytrvalostných športovcov

Zloženie

Príchuť kola: beta-alanín, aróma, farbivo – amoniakový karamel, maltodextrín, sladidlá: aspartám a acesulfam K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý.

Príchuť jablko: beta-alanín, aróma, maltodextrín, farbivo – karotény, sladidlá: aspartám a acesulfám K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý.

Príchuť jahoda: beta-alanín, aróma, maltodextrín, sladidlá: aspartám a acesulfam K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý, farbivo – košenilová červeň (môže mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí).

Dávkovanie

V 250 ml vody alebo iného nápoja rozmiešajte 3,5 g (1 odmerka, 5 ml) tohto produktu. Užívajte pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (3,5 g)
Beta-alanín 3 g

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Tento výrobok by sa mal skladovať pri izbovej teplote na suchom mieste v uzavretej nádobe mimo dosahu detí.