ActivLab BCAA Xtra Instant 500 g vodný melón odhadovaná cena: 18.95 EUR
ActivLab BCAA Xtra Instant 500 g vodný melón odhadovaná cena: 18.95 EUR

ActivLab BCAA Xtra Instant 500 g vodný melón odhadovaná cena: 18.95 EUR

19 

BCAA Xtra Instant obsahuje dôležité aminokyseliny BCAA l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1 a 3,5 g glutamínu. Ide o práškovú zmes aminokyselín, z ktorých sa skladajú bielkoviny. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalovej hmoty.

Katalógové číslo: gymbeam-55753 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 18.95 EUR GymBeam

BCAA Xtra Instant- ochutená zmes aminokyselín v podobe BCAA a glutamínu

BCAA Xtra Instant je ochutená zmes vybraných esenciálnych aminokyselín v práškovej forme. Má sviežu ovocnú chuť a dobrú rozpustnosť. Obsahuje dôležité aminokyseliny BCAA l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1, ktoré sú súčasťou bielkovín. Ich príjem je dôležitý pre rast a udržanie svalovej hmoty, ale aj pre zdravie kostí. Zloženie BCAA Xtra Instant 500 g je navyše obohatené o 3,5 g glutamínu.

Ten tvorí značný podiel aminokyselinového profilu v našich svaloch. Jeho hladina klesá počas intenzívneho tréningu. Preto je vhodné prijímať ho zo stravy alebo suplementácie. V kombinácii s ďalšími aminokyselinami je BCAA Xtra Instant 500 g efektívny doplnok, ktorý sa hodí ľuďom, usilujúcim o maximálny rast svalovej hmoty a podporu výkonu.

BCAA Xtra Instant a jeho výhody

  • je zmes aminokyselín v práškovej forme
  • obsahuje dôležité BCAA l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1
  • je obohatený o glutamín
  • je určený tým, ktorí usilujú o maximálny rast svalovej hmoty a podporu výkonu
  • má sviežu ovocnú chuť

Zloženie

Príchuť citrón,: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: chinolínová žltá.

Príchuť pomaranč: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: chinolínová žltá, slnečná žltá.

Príchuť grep: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aróma, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: slnečná žltá, košenilová červená*.

Príchuť vodný melón: L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, arómy, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivo: košenilová červená*.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku prášku (10 g) v 250 ml vody a užívajte pred a po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (10 g)
L-leucín 2,5 g
L-izoleucín 1,25 g
L-valín 1,25 g
L-glutamín 3,5 g

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.

Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Obsahuje sladidlá. Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúcich lepok, mlieko.

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.